Godziny dostępności nauczycieli XXVI Liceum Ogólnokształcącego
w roku szkolnym 2023/2024
Na spotkanie z nauczycielem proszę umówić się przez dziennik elektroniczny LIBRUS.
L.p.
Nazwisko i imię
Nauczany przedmiot
Dzień
Godzina
1.
Augustyniak Piotr
WF
piątek
8.40 – 9.40
2.
Augustyniak Renata
pedagog
środa
9.30 – 10.30
3.
Bąk Paweł
religia
1 i 4 środa
13.40 – 14.40
4.
Bojakowska – Lietz Joanna
biologia
czwartek
7.00 – 8.00
5.
Bojarska Iwona
matematyka
piątek
7.00 – 8.00
6.
Błażejczyk Anna
matematyka
fizyka
poniedziałek
15.20 -16.20
7.
Buksińska Agnieszka
ped. wspomagający
promocja zdrowia
piątek
12.30 – 13.30
8.
Baranowska Monika
j. hiszpański
środa
15.20 – 16.20
9.
Chytrun Tetiana
j. angielski
środa
15.20 – 16.20
10.
Drażba Kamila
j. polski
środa
14.30 – 15.30
11.
Dzikowska Dorota
ped. wspomagający
ped. specjalny
piątek
12.00 – 13.00
12.
Fuksiński Cezary
geografia
środa
14.30 – 15.30
13.
Gładykowska Agata
j. polski
piątek
7.00 – 8.00
14.
Głębowska Lidia
j. niemiecki
środa
14.25 – 15.25
15.
Gugałka Renata
muzyka
etyka
wtorek
14.25 – 15.25
16.
Jaworowska Iwona
j. angielski
czwartek
15.20 – 16.20
17.
Jurek Emilia
j. niemiecki
piątek
7.00 -8.00
18.
Kacprzycka Ewa
biologia
WDŻ
środa
14.30 – 15.30
19.
Kołaczkowska Marlena
historia
HIT
WOS
wtorek
7.00 -8.00
20.
Kostrzewska – Wawer Katarzyna
ped. wspomagający
komunikacja społ.
wtorek
14.30 – 15. 30
21.
Kraska Marzena
historia
poniedziałek
14.25 – 15.25
22.
Królak Anna
bibliotekarz
środa
14.30 – 15.30
23.
Kulcenty Jolanta
ped. wspomagający
piątek
9.45 – 10.45
24.
Kurzawska Ewa
matematyka
piątek
7.00 – 8.00
25.
Kwaśniewska Aneta
j. angielski
geografia
czwartek
13.30 – 14.30
26.
Loranc Agata
WF
informatyka
wtorek
7.00 – 8.00
27.
Łukasik Ilona
j. angielski
środa
7.45 – 8.45
28.
Majewska Anna
EDB
religia
wicedyrektor szkoły
czwartek
13.30 – 14.30
29.
Marciniuk Zbigniew
WOS
HIT
piątek
7.30 – 8.30
30.
Matacz Iwona
j. polski
wtorek
7.55 – 8.55
31.
Moreno Gomez Miguel
j. hiszpański
środa
8.40 – 9.40
32.
Osiak – Sarzyńska Katarzyna
j. angielski
komunikacja społ.
poniedziałek
7.00 – 8.00
33.
Paraszczak Barbara
WF
informatyka
wtorek
10.30 – 11.30
34.
Patelska Barbara
psycholog
poniedziałek
16.00 – 17.00
35.
Pawlik Dominik
informatyka
poniedziałek
16.15 – 17.15
36.
Pudłowska Anita
WF
wtorek
7.55 – 8.55
37.
Rozynek – Majcher Paulina
historia
HIT
WOS
środa
11.30 – 12.30
38.
Rzepko Anna
j. polski
piątek
7.00 -8.00
39.
Sadomska Barbara
matematyka
poniedziałek
8.40 – 9.40
40.
Sieczkowski Maciej
WF
piątek
8.45 – 9.45
41.
Skupień Anna
chemia
środa
13.45 – 14.45
42.
Smółka Karolina
j. angielski
środa
7.00 – 8.00
43.
Sołtysiak Mariusz
chemia
fizyka
piątek
7.00 – 8.00
44.
Stępniewska Katarzyna
j. angielski
czwartek
13.30 – 14.30
45.
Szepietowska – Paluch Elżbieta
podstawy przedsiębiorczości
środa
7.00 – 8.00
46.
Śliwińska Emilia
historia
ped. wspomagający
środa
7.00 – 8.00
47.
Świercz Iwona
j. niemiecki
piątek
15.20 – 16.20
48.
Trela Beata
religia
piątek
8.45 – 9.45
49.
Wiśniewski Bartosz
WF
piątek
8.30 – 9.30
50.
Wolińska Dorota
ped. wspomagający ped. specjalny
piątek
14.35 – 15.35
51.
Wójcicka Edyta
j. polski
środa
7.00 – 8.00
52.
Zakrzewska Aneta
geografia
dyrektor szkoły
poniedziałek
15.00 – 16.00